В Ірпені відкрили нову тренувальну локацію для занять футболом у межах соціального проєкту «Давай, грай!».
Майданчик запрацював за підтримки ДТЕК Київські регіональні електромережі та Благодійного фонду Shakhtar Social. Тут діти з Ірпінської громади зможуть безкоштовно навчатися футболу під керівництвом тренерів футбольної школи «Шахтар».

У секції вже займаються 60 юних футболістів і футболісток, проте набір дітей ще триває.
Під час відкриття відбулося перше тренування, на яке завітав відомий футболіст ФК «Шахтар» Андрій Воробей. Діти отримали сувеніри та автографи від зірки футбольного клубу.
Це вже друга така ініціатива на Київщині. Перший футбольний майданчик у межах проєкту «Давай, грай!» відкрили у 2024 році в Білогородці. Команда з цієї громади вже встигла стати чемпіоном турніру серед 10 дитячих команд з усієї України.

Організатори переконані, що невдовзі про нових чемпіонів можуть почути і в Ірпені.
Проєкт «Давай, грай!» дає дітям можливість безкоштовно тренуватися, розвивати спортивні навички, працювати в команді та відчувати радість від футболу.
N