25-29 серпня у Києві відбудеться спортивний табір з регбі на кріслах колісних, а вже 30-31 серпня – Всеукраїнські змагання. Про це повідомили організатори заходів.
Участь у цих подіях можуть взяти:
- ветерани та ветеранки війни, а також діючі військові, які отримали травми або захворювання під час російсько-української, починаючи з 2014 року;
- представники ДСНС та іноземці, що стали на захист України;
- ті, хто не мають медичних протипоказань до гри в регбі на кріслах колісних.
Реєструватися можна і на табір, і на змагання одночасно або обрати лише один захід. Реєстрація за посиланням.
Зареєструватися можна до 4 серпня, а до 10 серпня повідомлять результати.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 099-79-78-965.
N